תתמכו בנו - במחיר של כוס קפה אחת בחודש, נוכל להמשיך ולפעול

העמותה מתבססת על מתנדבים, פועלת ללא מטרות רווח, ללא בעלי תפקידים המקבלים שכר וללא עניין מצד חברות תרופות או גורמים פרטיים מממנים אחרים.

כל פעילות העמותה כולל רישום העמותה, גיוס חברי העמותה, כתיבת תוכן, הקמת ועיצוב האתר נעשו עד כה מכיסם הפרטי של מייסדי העמותה.

כעת, כאשר הבסיס הוקם, העמותה זקוקה לתמיכת תורמים על מנת שתוכל להתחיל לקדם את מטרותיה וליצור מציאות בה תרכובות הלוצינוגניות, יתועלו ככלי לריפוי, הטבת איכות החיים, חקירה והבנה טובה יותר של מנגנונים אלה, בצורה חוקית, בטוחה בהתאם לאמת המדעית.

כל סכום מכל תרומה ישמש באופן ישיר להנגשת ידע לחוקרים ומטפלים להפצת קולות קוראים לתמיכה בחוקרים צעירים ועידוד מחקר ולהפקת ימי עיון וכנסים.

נשמח מאוד לשמוע מכם גם במידה ואתם מעוניינים לתרום לנו בדרכים נוספות (התנדבות בעמותה, אומנות, אירועי התרמה אישיים ועוד), אנא פנו עלינו באמצעות המייל בכתובת: prati.israel@gmail.com או באמצעות טופס יצירת הקשר באתר

50 ש"ח לחודש – לחץ לתרומה

20 ש"ח לחודש – לחץ לתרומה

10 ש"ח לחודש – לחץ לתרומה

5 ש"ח לחודש – לחץ לתרומה

לתרומה בסכום אחר או לתרומה לא כספית אנא צרו קשר בטלפון או במייל:

  • 052-4782140 - דור דנן (מייסד)
  • 054-6862445 - אביעד הדר (מייסד)
  • דוא"ל: prati.israel@gmail.com

תרומה בהעברה בנקאית

ניתן לבצע העברה בנקאית לחשבוננו
בבנק דיסקונט
סניף מספר 14
חשבון 0156253730

תרומה בטלפון

ניתן לתרום דרך הטלפון בשיחה
052-4782140 (דור)
054-6862445 (אביעד)

תרומה בדואר

ניתן לשלוח המחאה בדואר לכתובת:
חנינא בן דוסא 22, תל אביב-יפו, 6802366

אתר אינטרנט זה הינו האתר הרשמי של עמותת "מחקר וריפוי פסיכדלי ישראל (מרפא)" ע"ר מס' 580664316  (להלן: "העמותה"). האתר נועד להצגת פעילותה של העמותה, יעדיה, מטרותיה ומאפשר איסוף תרומות עבור העמותה. כל שימוש שייעשה באתר האינטרנט על ידי הגולש, לרבות מתן תרומות, מהווה את הסכמתו של המשתמש בו לנהוג בכפוף לתקנון זה ולפיו. 

העמותה מאפשרת לגולשי האתר לתרום כסף לטובת פעילות העמותה באמצעות אתר זה , בדרך קלה, נוחה ומהירה על ידי שימוש בכרטיס אשראי (בין אם לתשלום יחיד ובין אם על ידי הוראת קבע חודשית).

פעולת התשלום מאובטחת בתקנים המחמירים והנדרשים על ידי חברות הסליקה בישראל.

מדיניות ביטול תרומה / עסקה: כל תורם אשר ביצע תרומה באתר האינטרנט יהיה רשאי לפנות לעמותה בבקשה לשינוי פרטי החיוב ו/ואו לגביי ביטול העסקה. חשוב לדעת כי ע”פ חוק הגנת הצרכן 1981, ניתן לבטל כל עסקה  שנעשתה באתר בתוך 30 יום מיום שבוצעה באמצעות פנייה בדוא"ל או באמצעות פניה טלפונית אלינו. העמותה תבצע את השינוי הנדרש בהתאם למדיניות הנהוגה באותה עת בחברת האשראי.

* תשומת ליבכם כי במידה וחברת האשראי תחייב את העמותה בעמלה בגין פעולת הביטול או בעבור פעולת החיוב שבוטלה, יחויב מבצע הפעולה בעמלה כאמור. ככל והתורם יהיה מעוניין לשנות את סכום התמורה – העמותה תבצע שינוי של סכום התרומה על פי בקשת התורם.

סגירת תפריט